Ana Sayfa / ana-slider / AKP Sözcüsü Ömer Çelik: CHP içindeki mücadele bizi zerre kadar ilgilendirmiyor

AKP Sözcüsü Ömer Çelik: CHP içindeki mücadele bizi zerre kadar ilgilendirmiyor

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “Yalan haber üzerinden yapılan yalan siyaset hız kesmeden devam ediyor. Burada bu haberi yapanlar haberin arkasından çekildiler. ‘CHP’li iletti’ bize dediler. Bu haberle birlikte hedef alınan bir CHP’li siyasetçi vardı. O siyasetçi de yalan haber ve yalan siyaset zincirinin CHP Genel Merkezi’nden yürütüldüğünü söylüyor. Cumhurbaşkanımız en güçlü şekilde “Cumhurbaşkanlığından istifa ederim” dedi. Siyasi ahlak bu demektir. CHP içindeki mücadele bizi zerre kadar ilgilendirmiyor ” dedi.

Ömer Çelik’in konuşmasından başlıklar şöyle:

“Biz burada Cumhurbaşkanlığı’na atılan komploya cevap veriyoruz. Siyasetin onurunu düşündüğümüz için bunlara cevap veriyoruz. Kendi kendini imha eden bir kurum. Biz isteriz ki rakiplerimiz siyasi akıl kullansınlar. Cevap olarak argo sözlüğünden bazı kelimeler okuyorlar.

Sayın Baykal zamanında, Baykal’a dönük gündeme geldi. Cumhurbaşkanlığı makamını karıştırmak son derece tehlikelidir. CHP Genel Başkanı bir TV programında yalan siyaseti bir şekilde sahiplendi. CHP içinde bir kumpas olduğu ortaya çıktı. Bu habere imza atanlar, yalan siyasetin muhattabı bunu söylüyor. Topu taça atmak gibi bir durum içindeler. Sayın Cumhurbaşkanımızdan özür dilemelidirler. Kendi içlerinde helalleşme mi olur bilemeyiz. Bizi hiç ilgilendirmiyor.

Bu haber ilginizi çekebilir

DEMOKRAT MAKİNA MÜHENDİSLERİ

Demokrat Makina Mühendisleri MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Adaylıklarını Açıkladı

Ev-Dem Haber/Cüneyt Karabey 10.01.2020-15:45 9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.