Ana Sayfa / ana-slider / Charlize Theron: Annemin babamı öldürmesinden utanmıyorum

Charlize Theron: Annemin babamı öldürmesinden utanmıyorum

ABD’de bağımsız radyo kanalı NPR’a konuşan Charlize Theron, annesi Gerda Moritz’in babasını vurarak öldürmesine dair hissettiklerini anlattı. ‘Çok hasta’ diye nitelediği babasının hayatı boyunca alkolik olduğunu belirten Theron, “Elbette o gece yaşananların hiç olmamasını dilerdim” dedi.

Ünlü oyuncu, olay gecesini şöyle anlattı, “(Babam) O kadar sarhoştu ki, eve bir silahla geldiğinde yürüyecek hali bile yoktu. Annemle birlikte benim odamda kapının arkasındaydık. Çünkü babam içeri girmek için zorluyordu. Biz de içeri girmesin diye ittiriyorduk. Bir adım geri çekildi ve kapıya üç el ateş etti. Kurşunlardan hiçbiri bize isabet etmedi ki bu bir mucizeydi. Annem kendini korumak için bu tehdide bir son verdi.”

Ailesinde yaşanan bu şiddeti pek çok insanla paylaştığını belirten Charlize Theron, “Bu konu hakkında konuşmaktan utanmıyorum, çünkü bu tür olayları ne kadar çok konuşursak yalnız olmadığımızı da o kadar çok fark ediyoruz” dedi.

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Benoni şehrinde doğan Theron’un annesi Gerda Alman, babası Charles Theron ise Fransız asıllıydı. Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Charlize Theron 15 yaşında iken annesi babasını öldürdü. Gerda Theron, nefsi müdafaada bulunduğu tespit edilince ceza almadı. (Sputnik)

Bu haber ilginizi çekebilir

DEMOKRAT MAKİNA MÜHENDİSLERİ

Demokrat Makina Mühendisleri MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Adaylıklarını Açıkladı

Ev-Dem Haber/Cüneyt Karabey 10.01.2020-15:45 9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.