Ana Sayfa / ana-slider / Futbolculara Şiddet Uygulayan Halit Kurt: Oyuncularım Arkamda, İyi ki Bizi Dövdün Hocam Diyorlar

Futbolculara Şiddet Uygulayan Halit Kurt: Oyuncularım Arkamda, İyi ki Bizi Dövdün Hocam Diyorlar

Sosyal medyada bir soyunma odasında genç oyuncuları tokatlayan antrenör Halit Kurt’un görüntüleri dünden beri konuşulurken, konuya ilişkin açıklama yapan Kurt, ”Oyuncularım arkamda, iyi ki bizi dövdün hocam diyorlar” dedi

Sosyal medyada bir soyunma odasında genç oyuncuları tokatlayan antrenörün görüntüleri dünden beri konuşuluyor. 3 yıl önce çekildiği öğrenilen görüntülerde Kayseri Meysuspor antrenörü Halit Kurt, 3-1 geride girdikleri maçın devre arasında oyuncularını tokatlayarak küfür ediyor. Videoda büyük tepki toplayan antrenör Halit Kurt yaşananlarla alakalı Fanatik’e konuştu.

Dayağın disiplinin farklı bir versiyonu olduğunu belirten Kurt, “Oyuncularım arkamda iyi ki bizi dövdün hocam diyorlar. Şikayetçi olmadılar, hukuki bir durum söz konusu değil. Tokat attığım için değil ama küfür ettiğim için pişmanım” dedi.

‘İYİ Kİ BİZİ DÖVDÜNÜZ DİYORLAR’

Kurt’un açıklamalarından satır başları şöyle:

”25 yıllık antrenörüm. Başladığım heyecanla bu işi sürdürmeye devam ediyorum. UEFA B Lisansına sahibim. Bütün oyuncularım benim çocuğum gibi. Severim de döverim de. 3 yıl öncesine ait bir video. Müsabakanın ilk yarısını 3-1 geride soyunma odasına gidiyoruz. O gün kadroda olmayan bir arkadaşımız görüntüleri çekiyor. Nasıl olduysa şuanda yayılması sıkıntı oldu. Yoksa bütün oyuncularım bana destek veriyor ve arkamda. Şuanda eski oyuncularım bile beni arıyor. 82-84 doğumlu oyuncularım bile arıyor, video gönderiyor arkandayız iyi ki bizi dövdünüz diye.

‘PSİKOPAT RUHLU BİR İNSAN DEĞİLİM, BEN DE ÜNİVERSİTE OKUDUM’

Bu soyunma odasında bir reflekstir. Bir ailenin yatak odası nasıl gizemliyse ve mahremse soyunma odası da bir antrenör için özeldir. Orada kızar da, döver de, sever de her şey yapar. Mesela ben doktor kontrolü olmadan 10 kilo kaldıramam ama bir oyuncumun bacağı alçıya alındığı için gece üçte sırtımda evine çıkardım. 70 kilo çocuk mesela… Zamanı geliyor çocuğu sırtında alıp üçüncü kata çıkarıyorsun yeri geliyor bu böyle yani. Bizi yetiştiren hocalarda da vardı. Yoksa art niyetli, sadist, psikopat ruhlu bir insan değilim. Ben de üniversite okudum. Halkla İlişkiler mezunu bir insanım. Video yayılmasa iyiydi ama allah var, oyuncularımın hepsi arkamda, yanımda. Ben de onları her zaman ki gibi severim. Askerliğe uğurluyorum. Evleniyor düğününe gidiyorum. Hepsiyle bir aile ortamında görüşürüz. Eşimi de alıp giderim. Onlar bize gelir. Hepsiyle birlikte aile ortamındayız.
Görüntüler 2016-2017 sezonuyla alakalı. U19 maçı, takım Kayserispor Meysu İdmanyurdu müsabakasının devre arası. Kayseri’de 25 yıldır aralıksız antrenörlük yapan üç kişiden biriyim.”

Bu haber ilginizi çekebilir

DEMOKRAT MAKİNA MÜHENDİSLERİ

Demokrat Makina Mühendisleri MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Adaylıklarını Açıkladı

Ev-Dem Haber/Cüneyt Karabey 10.01.2020-15:45 9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.