Ana Sayfa / ana-slider / Kaftancıoğlu, ‘Saray’a giden CHP’li’ iddialarına ilişkin konuştu: Bence bir gazetecilik ayıbıdır

Kaftancıoğlu, ‘Saray’a giden CHP’li’ iddialarına ilişkin konuştu: Bence bir gazetecilik ayıbıdır

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, günlerdir tartışma konusu olan ‘Saray’a giden CHP’li’ iddialarına ilişkin açıklamada bulundu. Siyasetçilerden ziyade gazeteciler bunun üzerine düşünmeli diyen Kaftancıoğlu, ”Bu siyasi bir olaydan ziyade bence bir gazetecilik ayıbıdır” ifadelerini kullandı.

İBB’nin Saraçhane’deki binasında 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Kaftancıoğlu, ‘Saray’a giden CHP’li’ haberlerine ilişkin şunları söyledi:

”CHP İstanbul İl Başkanı olarak işimle yoğunlaşıyorum, işimle ilgileniyorum. Ama size şunu söyleyeyim bu haberle ilgili siyasetçilerden daha çok gazetecilerin bunun üzerine düşünmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu siyasi bir olaydan ziyade bence bir gazetecilik ayıbıdır. Bence gazetecilerin oturup özellikle havuz medyasındaki gazetecilerin siyaseti ya da CHP’yi tartışmak için fırsat bulmaları yerine bu gazetecilik nasıl oldu da bu hale geldi, nasıl oldu da gazetecilik üzerinden tetikçilik yapılırmış sorusunu gazetecilik yapan sizler aracılığı ile ben kendine gazeteci diyenlere sorulmasını, tartışılmasını isterim.”

Bu haber ilginizi çekebilir

DEMOKRAT MAKİNA MÜHENDİSLERİ

Demokrat Makina Mühendisleri MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Adaylıklarını Açıkladı

Ev-Dem Haber/Cüneyt Karabey 10.01.2020-15:45 9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.