Ana Sayfa / ana-slider / Özkoç’dan İnce’ye: Partimizi malzeme yapma

Özkoç’dan İnce’ye: Partimizi malzeme yapma

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ‘CHP’li Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Beştepe’de görüştü’ iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. İnce’nin dün yaptığı açıklamalara yanıt veren Özkoç, “İnce, dedikodun tamamen yalandır. Bu iddiayı kanıtlamazsan namertsin!” dedi.

İnce’nin dün Yalova’daki evinde ve Habertürk yayınında yaptığı açıklamaları değerlendiren Özkoç, İnce’nin “Şimdi CHP yönetiminin yapması gereken partimizin içindeki o iftiracıyı bulup cezalandırmasıdır. O kişiyi bulmazlarsa aynı iftira ile kendileri karşılaştıklarında şaşırmasınlar. Cumhurbaşkanlığı kampanyasında 107 miting yaptım. Yandaş medyada tek satır haber olmadım. Bugün yandaş medya beni pek sever oldu. Geçmişte beni yazmayarak, bugünse yazarak bana zarar vermeye devam ediyor. Yandaş medya senden gelecek rahmet Allah’tan gelsin” ifadelerini eleştirdi.

Resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Özkoç, “Muharrem İnce, 7/24 TV programlarından ayrılmamakta, ortaya çeşitli dedikodular atarak yandaş medyaya adımızı, partimizi malzeme yapmakta, yaralamaktadır. Kanıtın varsa konuş, yoksa sus! İnce, dedikodun tamamen yalandır. Bu iddiayı kanıtlamazsan namertsin!” diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bugünkü açıklamalarında, “Bu süreçte hiç kimse, açıklamaları ile saraya hizmet eder hale gelmemelidir. Partiyi karıştırmanın Erdoğan’ın amaçlarından biri olduğunu söyledim. ‘Doğrudur’ dedim. Gidenlere dair bir bilgim varmış gibi çarpıtılmak isteniyor” demişti. (Duvar)

Bu haber ilginizi çekebilir

DEMOKRAT MAKİNA MÜHENDİSLERİ

Demokrat Makina Mühendisleri MMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Adaylıklarını Açıkladı

Ev-Dem Haber/Cüneyt Karabey 10.01.2020-15:45 9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.